Home
Bestuur
Renners
Sponsors
Uitrusting
Programma

Vooropgesteld programma 2017


19/02/2017Clubkampioenschap Meulebeke
26/02/2017 Gent-Staden (1.12 IC1)
26/02/2017Brussel – Opwijk (1.13 IC1)
05/03/2017 Ichtegem (1.12 IC2)
17/03/2017 Handzame Challenge (1.12 IC1)
19/03/2017 Zuid-Kempense Pijl (Mol-Sluis) (1.12 IC1)
05/04/2017 Provinciaal Kampioenschap indiv. Tijdrijden Baliebrugge (W-Vl)
13/04/2017 Décathlon – Arden Challenge (individueel)
14/04/2017 Décathlon – Arden Challenge (individueel)
15/04/2017Décathlon – Arden Challenge (individueel)
15/04/2017Driebergenprijs Stasegem (1e rit Tweedaagse van de Gaverstreek) (1.12 IC1)
16/04/2017Décathlon – Arden Challenge (individueel)
16/04/2017 Menen Classic (1.12 IC1)
17/04/2017 Décathlon – Arden Challenge (individueel)
23/04/2017 98ste GP Affligem (1.12 IC1)
29/04/2017 Provinciaal kampioenschap elite zonder contract - Waregem
30/04/2017 Provinciaal kampioenschap beloften – Ledegem
13/05/2017Pollare – Trofee van Oost-Vlaanderen U23 (1.13 IC2)
14/05/2017Bavegem – Trofee van Oost-Vlaanderen U23 (1.13 IC2)
18/05/2017Tour de la Manche
19/05/2017 Tour de la Manche
19/05/2017 Triptyque Ardennais 2.12 IC1
20/05/2017 Tour de la Manche
20/05/2017 Triptyque Ardennais 2.12 IC1
21/05/2017 Tour de la Manche
21/05/2017 Triptyque Ardennais 2.12 IC1
25/05/2017 Wielsbeke (1.12 IC2)
28/05/2017 Wezembeek – Oppem (1.12 IC2) (Beker van België)
30/05/2017 Gullegem Koerse (elite ind.)
03/06/2017 Zwevezele (Sint-Aldegondisprijs) (1.12 IC2)
05/06/2017 Liedekerkse Pijl (1.12 IC1)
20/06/2017 G.P. Geluwe (1.12 IC1)
22/06/2017 Belgisch Kampioenschap ind. Tijdrijden
02/07/2017 Ploegentijdrit Borlo – Gingelom + BK PLOEGENTIJDRIT (Beker van België)
06/07/2017 Tour de la Dordogne (indien doorgaat + juiste data)
07/07/2017 Tour de la Dordogne (indien doorgaat + juiste data)
08/07/2017 Tour de la Dordogne (indien doorgaat + juiste data)
09/07/2017 Tour de la Dordogne (indien doorgaat + juiste data)
09/07/2017 Mémorial A.Fauville – W.Baulet (Beker van België)
23/07/2017 G.P. de Pérenchies (UCI Europe Tour 1.2)
23/07/2017 Trofee Luc van Biesen Wezembeek-Oppem (Kraainem) (Beker van België)
25/07/2017 Dovy Natourcriterium Roeselare
27/07/2017 Internatie Reningelst (1.12 IC1)
02/08/2017 Interclub Zillebeke (1.12 IC1)
02/08/2017 Tour de Namur 2.12 IC1
03/08/2017 Tour de Namur 2.12 IC1
04/08/2017 Tour de Namur 2.12 IC1
05/08/2017 Tour de Namur 2.12 IC1
06/08/2017 Tour de Namur 2.12 IC1
13/08/2017 Belgische Kampioenschappen op de weg (U23 + Ezc) – Stabroek
16/08/2017 Ronde van Oost-Vlaanderen U23 (2.13.1)
17/08/2017 Ronde van Oost-Vlaanderen U23 (2.13.1)
18/08/2017 Ronde van Oost-Vlaanderen U23 (2.13.1)
18/08/2017 Ronde van Oost-Vlaanderen U23 (2.13.1)
20/08/2017 Ronde van Oost-Vlaanderen U23 (2.13.1)
20/08/2017 Mémorial Letêcheur – Hotton (1.12 IC2) (Beker van België)
22/08/2017 Omloop van de Grensstreek Wervik (1.12 IC1)
26/08/2017 Rummen (1.12 IC2) (Beker van België)
27/08/2017 GP de la Magne Soumagne (1.12 IC1)
30/08/2017 Memorial D. Jonckheere Oudenburg
06/09/2017 Wingene Koers (1.12 Icl 1 Nat)
09/09/2017 Heuvelland Classic Kemmel U23 (IC 1.13.2)
17/09/2017 Mem. Leners Momignies (1.12 IC2) (Beker van België)
18/09/2017 Vlaamse Pijl – Harelbeke Koerse (1.12 IC1)
23/09/2017 Zandberg Classic Harelbeke (1.12 IC2)
   
  De ploeg verzoekt de renners in de mate van het mogelijke deel te nemen aan de regionale wedstrijden die plaatsvinden in de gemeenten waar onze sponsors gevestigd zijn.
(Beveren, Roeselare, Rumbeke, Kortemark, Ardooie, Gullegem, Ingelmunster, Meulebeke, ...)